0.8 W\m2K. Tripleglas | Figuur Waterdrup | 4f-sp-*4-sp-*4
Figuurglas Waterdrup / Jan Hagel icm Tripleglas
Figuurglas "waterdruppel / jan hagel" icm tripleglas biedt een oplossing voor diverse toepassingen waarbij zowel stijl als functionaliteit van belang zijn.
Belangrijkste eigenschappen Waterdruppel / Jan Hagel icm Tripleglas
Verfijnd Patroon: Het figuurpatroon "waterdruppel" voegt een subtiele stijl toe aan het glas, waardoor een discrete, maar aantrekkelijke uitstraling ontstaat.
Veelzijdigheid: Geschikt voor gebruik in ramen, deuren en interieurdecoratie waar een 'fijn' patroon gewenst is.
Waar word dit veel gebruikt?
⦁ Decoratieve ramen in woningen, kantoren en commerciële ruimtes
⦁ Sierlijsten en deurpanelen voor een subtiele stijlvolle uitstraling
De fijne details van het waterdruppel patroon voegd een discrete, maar nette uitstraling toe aan het enkelglas, waardoor het zowel aantrekkelijk als functioneel is. Toch naar iets anders op zoek? Bekijk gerust het volledige assortiment figuurglas. We bieden vele soorten aan, in bijna alle diktes.
XL-glas | Eigen glasproductie
XL-glas | Nederlands Kwaliteitsproduct | CE-keurmerk
XL-glas | Garantie op het geleverde product
XL-glas | Afspraken komen we na !
Tripleglas Figuur Waterdrup
XL triple-glas, een kwaliteitsproduct met CE-keurmerk, biedt hoogwaardige isolatieglasproductie. Dit tripleglas heeft een thermische weerstand van 0.8 W/m²K en heeft een patroon 'Figuur Waterdrup'. Wij garanderen de kwaliteit van onze producten en zorgen ervoor dat afspraken altijd worden nagekomen. Daarnaast zijn wij flexibel met SPOED leveringen om aan uw dringende behoeften te voldoen.
Geen spoedbestellingen | Nee |
---|
Prijsberekening
Aantal: | XX |
BxH: | XX |
Oppervlakte: | XX |
Energietoeslag | |
Totaal excl. btw | |
btw % | |
Totaal incl. btw |